Pasūtīšana un apmaksa - BellaMamita
Grūtnieču produkti Theraline

Ražotāji

Pieci vienkārši soļi, lai veiktu pirkumu

1) Lietojot katalogu lapas kreisajā pusē, izvēlieties jūs interesējošās preces un ievietojiet tās pirkumu grozā, spiežot pogu "Pievienot grozam". Jūsu grozs atrodas lapas augšējā labajā stūrī. Pēc tam, kad esat izvēlējušies visas preces, noklikšķiniet uz pogas "Pasūtīt"  - tā atrodas zem pirkumu groza.

Vispārīgs noteikums ir pasūtīt to pašu izmēru, kāds jums bija pirms grūtniecības. Tas ir tāpēc, ka ķermeņa izmaiņas ir jau ņemtas vērā grūtnieču drēbes fasonā. Tomēr, ja tāda iespēja pastāv, vienmēr labāk ir drēbes pirms pirkšanas pielaikot, jo dažādiem ražotājam izmēri var atšķirties.

 

2) Piereģistrējieties, aizpildot formu. Īpaši uzmanīgi aizpildiet laukus "Piegādes adrese", jo no tā, cik precīzi būs ievadīta adrese, ir atkarīgas piegādes izmaksas un jūsu pasūtījuma apstrādes ātrums. Jūs varat ievadīt vairākas adreses gan piegādei, gan rēķina izrakstīšanai.

Nospiediet pogu "Saglabāt" zem reģistrācijas formas.

 

3) Sadaļā "Piegādes iespējas" iepazīstieties un mūsu Lietošanas noteikumiem un nosacījumiem, piekrītiet tiem, un pēc tam izvēlieties piegādes veidu.

Ja vēlaties  savam pasūtījumam pievienot komentāru, uzrakstiet to laukā "Atstāt ziņu". Komentāros jūs varat norādīt vēlamo piegādes laiku, paziņot par vēlmi pielaikot apģērbu pirms tā iegādes, ievadīt kodu atlaides saņemšanai vai paziņot jebkuru citu svarīgu informāciju.

 

4) Pēc tam izvēlieties pasūtījuma apmaksas veidu. Pēc apmaksas veida izvēles jūs ieraudzīsiet kopsavilkumu par jūsu pasūtījuma summu un uzaicinājumu apstiprināt pasūtījumu. Nospiediet pogu "Es apstiprinu savu pasūtījumu", lai reģistrētu savu pasūtījumu sistēmā. Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu elektroniskās ziņas veidā. Ja būs nepieciešams precizēt piegādes detaļas, menedžeris ar jums sazināsies.


Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Pasūtīt

PayPal