Par mums - BellaMamita
Grūtnieču produkti Theraline

Ražotāji

Mīļās topošās māmiņas! 

Esiet mīļi gaidītas mūsu interneta veikaliņā "BellaMamita", kurā mēs piedāvājam kvalitatīvu un stilīgu apģērbu grūtniecēm un barojošam māmiņam. Te jūs varēsiet atrast gan siltus grūtnieču džemperus aukstajām ziemas dienām, gan elegantus svētku tērpus, gan klasiskus grūnieču apģērbus, lai darbā izskatītos gana lietišķi, gan daudzas citas skaistas, kvalitatīvas un modernas lietiņas, kas nepieciešamas katras sievietes garderobē. Mēs esam par stilīgām, pašpārliecinātām un sievišķīgām topošajām māmiņām!

Mūsu vēsture un ideoloģija

Grūtnieču apģerbu interneta veikals Bellamamita.lv darbojas grūtnieču preču tirgū kopš 2007.g. Visu šo laiku mēs veiksmīgi piedāvājam topošām un barojošām māmiņām kvalitatīvus un stilīgus apģērbus jebkuram gadalaikam.

Visas mūs piedāvātas grūtnieču preces tiek ražotas Eiropā un ASV un atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām.

Turklāt mūsu uzņēmums ir vienīgais vācu uzņēmuma ražojumu Theraline izplatītājs Baltijā. Theraline ražo unikālus spilvenus grūtniecēm The Original Theraline Maternity Pillow ar mikrogranulu pildījumu un maināmiem apvalkiem.

Mēs regulāri paplašinām mūsu grūtnieču apģerbu sortimentu un ātri reaģējam uz Jūsu atsauksmēm. Tāpēc droši rakstiet mums par savām vajadzībām, vēlmēm un piedāvājumiem!

Tāpat mēs esam arī atvērti sadarbībai ar grūtniecēm domātu preču ražotājiem. Ja jūs esat individuālais grūtnieču apģerbu ražotājs, fabrika vai vairumtirgotājs, kas ir ieinteresēts tirgot preces Baltijas teritorijā, sazinieties ar mums caur mūsu kontaktformu.

Kontaktinformācija

SIA NONI, Reģ. nr. 40103246877

Birojs, noliktava:
Nulpes iela 27, Rīga, LV-1063, Latvija
Tālrunis +371 22046046

Kā mūs atrast - instrukcija soli pa solim

Jūs braucat no Rīgas centra pa Maskavas ielu līdz Rumbulai, braucot garām visiem automašīnu tirdzniecības laukumiem. Pēc pēdēja laukuma ir jāgriežas pa labi (orientieris - izkārtnes "Utrupe.lv" un "ROSTERMINALS"). Nobraucot 100m, ir jāpagriežas pa kreisi (pie liela akmeņa). Tad ir jāapstājas pirms šlagbauma un jāpaziņo apsardzei, ka jūs dodaties uz SIA NONI interneta veikalu. Aizbraucot aiz šlagbauma, jūs turpinat braukt taisni, apmēram pēc 200m pa labi redzat baltu divstāvu māju. Tas arī ir jūsu galamērķis.

map


Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Pasūtīt

PayPal