Piegāde un atgriešana - BellaMamita
Grūtnieču produkti Theraline

Ražotāji

Preču piegādes veidi un izmāksas

Visas mūsu interneta veikala katloga preces atrodas noliktavā Rīgā (ja vien preču aprakstā nav sniegta cita informācija).
Mēs piedāvājam trīs preču piegādes veidus:
  
  • Rīgā - piegāde ar kurjeru.
  • Pārējā Latvijas teritorija u Eiropa - pa pastu.
  • Preces saņemšana mūsu birojā (skat. karti).

  

Zona / Piegādes veids 

 Saņemšana mūsu birojā 

 Kurjeru piegāde  Latvijas Pasts 
Rigabezmaksas3,50 Eur-
Latvija--4,50 Eur
Lietuva, Igaunija--5,70 Eur
Eiropa (visas pārējās valstis) --17,00 Eur

Ja pasūtījuma summa ir 70,- Eur vai vairāk, piegāde ir bezmaksas!

Nepieciešamības gadījumā piegādes veids un laiks tiek precizēts pa telefonu.

Preču atgriešana un apmaiņa

Iegādātās preces var atgriezt vai apmainīt četrpadsmit dienu laikā no to saņemšanas brīža. Par preču atgriešanu ir nepieciešams informēt mūs elektroniski vai pa tālruni PIRMS sūtījuma nosūtīšanas, obligāti norādot atgriešanas iemeslu. Preču piegādes izdevumi netiek atmaksāti. Nauda par iegādātajām precēm tiek atgriezta vai apģērbs tiek mainīts tikai tādā gadījumā, ja apģērbs nav ticis valkāts vai sasmērēts, un uz tā saglabātas visas etiķetes, kā arī saglabāts oriģināliepakojums. Lūdzam ievērot to, ka mums ir tiesības nepieņemt atpakaļ preces, ja tās tikušas lietotas, bojātas un/vai sasmērētas, ja tām nav etiķešu, un/vai ja tām ir neatgriežami sabojāts oriģināliesaiņojums. Pircējs ir atbildīgs par preču kvalitātes un stāvokļa saglabāšanu atgriešanas un apmaiņas tiesību darbības laikā. Apakšveļu, zeķes, zeķubikses un preces, ka iegādātas sadaļā "Izpārdošana" netiek mainītas un netiek pieņemtas atpakaļ. Piegādes izmaksas mēs sedzam tikai tādā gadījumā, ja prece tiek atgriezta acīmredzama ražošanas defekta dēļ.
 
Ja veicot pasūtījumu, tā summa ir bijusi 70,- EUR un lielāka, ar bezmaksas piegādi, taču vēlāk daļa preču tikusi atgriezta, kā rezultātā kopējā pasūtījuma summa samazinājusies 70,- EUR, tad, atgriežot naudu par atpakaļ pieņemtajām precēm, no pircēja tiks ieturēta sākotnējā piegādes maksa. (Šis noteikums nav spēkā, ja prece tiek atgriezta ražošanas defekta dēļ).

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Pasūtīt

PayPal